“Balli Kombëtar” me në krye Adriatik Alimadhin dorëzon në KQZ listën me emrat e deputetëve

08/03/2021 23:11

Partia “Balli Kombëtar” me në krye Adriatik Alimadhin ka dorëzuar në KQZ listat me emrat e kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

Alimadhi do të kandidojë në qarkun e Fierit, të Beratit dhe të Korcës.

Lista e Tiranës, e cila ka më shumë deputetë kryeson me Erind Hoxhën, ndërsa Shkodra me Gëzim Brezën, Vlora me Ridvan Mersinaj, Durrësi me Bleona Sadikllarin.

 

FOTO GALERI
2/14

Top Channel