Një debat i fortë ka ndodhur në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” mes ish-konkurrentes së Për’puthen, Shqipe Hysenajt dhe moderatores, Dojna Mema.

Sherri mes tyre nisin pas një deklarate të bërë nga Shqipja në lidhje me biseksualët.

Shqipja: Para dy javësh ti nuk ke ditur se çfarë ke thënë, ta them dhe pse. Ta kishe parë të gjithë pjesën e djalit, Gracianos ( ish-konkurrentit të Për’puthen), unë kam thënë që nuk jam kundër biseksualëve, por nuk më pëlqen ta kem për partner.

Dojna: Ki dinjitet të kërkosh falje dhe mbylle si histori se po e ekzagjeron. KI dinjitet dhe trego që je grua dhe mbaj dinjitetin.

Shqipja: Nuk kam fare dinjitet, sepse ti i ke marrë gjërat sipas mënyrës tënde.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

FOTO GALERI
1/4

Top Channel