Sara dhe Jasmina e Për’puthen kanë pasur shpesh herë debate me njëra-tjetrën.

Para disa ditësh, u duk sikur situata mes tyre ishte qetësuar pasi filluan të qeshnin për një moment, por jo.

Jasmina dhe Sara patën një debat të ashpër për Andin, me të cilin të dyja vajzat patën takime shumë të afërta por pati puthje mes Jasminës dhe Andit.

Kjo gjë bëri që Jasmina të reagonte ashpër ndaj Sarës dhe të mos kursente thumbat ndaj saj, ndërsa më parë theksoi se nuk mund të jenë shoqe.

Vetëm së fundmi, Jasmina ka publikuar një foto të vajzave të Për’puthen në Instastory, duke “zhdukur” Sarën.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel