Ish-velina, Kejvina Kthella, di në çdo moment se si të kthejë gjithë sytë nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe e gjithë vëmendja është tek ajo.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit e shumtë një fotografi ku shfaqet mjaft provokuese. Në këtë pozë, modelja seksi mban veshur një fustan të kuq të shkurtër, në të cilin provokoi me gjoksin e këmbët.

Fustani i ngushtë që mban Kejvina veshur në foton në fjalë, ia theksonte linjat trupore, ndërsa u komplimentua nga ndjekësit për këtë dukje.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel