E papritur/ Udhëtoi në mes të pandemisë për në Shqipëri, ish e dashura e Rinianit kapet në hotel me konkurrentin tjetër të Për’puthen

07/03/2021 16:50

Marsela, ish e dashura ruse e Rinianit, një nga konkurrentët e Për’puthen ka marrë guximin që të udhëtojë në mes të pandemisë për në Shqipëri.

Ajo u shfaq në një lidhje me skype për emisionin duke sqaruar se gjithçka që kishte mbetur mes tyre ishte respekti dhe mbështetja, pavarësisht se rrugët e tyre janë ndarë.

Por së fundmi është duke qarkulluar në rrjetet sociale një video ku ish e dashura e Rinianit shihet duke u futur në një hotel në qendër të Tiranës me një djalë tjetër të “Përputhen”. Duket se ai është Ervis Kurti, i cili shihet teksa ndihmon Marselën të dali nga makina.

Mbetet për tu sqaruar nëse djali në fjalë është Ervisi apo dikush që i ngjan.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel