Pamje fantastike/ Parku i Liqenit të Tiranës ‘ndizet’ nga ngjyrat e pranverës

04/03/2021 12:54

Pranvera ka trokitur në Tiranë! Temperaturat e ulëta dhe reshjet i kanë lënë vend motit të ngrohtë dhe qiellit plot shkëlqim mbi kryeqytet!

Parku i Liqenit Artificial është një nga destinacionet kryesore të qytetarëve të Tiranës, për të kaluar një mëngjes apo pasdite në ajrin e pastër me të dashurit, miqtë apo vegjlit e tyre.

Shihni fotot e mëposhtme të realizuara nga LSA, në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit, që është “ndezur” nga ngjyrat e pranverës.

FOTO GALERI
2/20

Top Channel