Çfarë po ndodh? Ish e fejuara e Rinianit të Për’puthen vjen në Shqipëri: Merr avionin në mes të pandemisë për…(FOTO)

04/03/2021 10:12

Ish e fejuara e Rinianit, Marsela foli dy ditë më parë gjatë puntatës së Për’puthen. Në një lidhje direkte për emisionin, ajo tha se rrugët e tyre janë ndarë, por respekti dhe mbështetja vazhdojnë të jenë aty.

Së fundmi, opinionisti i “Përputhen Prime”, Meridian Ramçaj ka publikuar një foto pranë Marselës, duke zbuluar se ajo ka ardhur në Shqipëri.

Ai ka ironizuar Rinianin, duke u shprehur nëse është vërtetë e mundur që ajo të ketë ardhur në vendin tonë vetëm për “mbështetje”.

“Rinian, kjo e paska suportin me kosto të lartë nga Italia në Shqipëri…të jetë vetëm suporti ai që e bëri të marrë avionin të fluturojë në mes të pandemisë për në Shqipëri?”, ka shkruar ai.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel