Këngëtarja zbulon se po përgatit dy këngë që do të publikohen së shpejti.

Fifi këndon në “E Diell” një pjesë të këngës që “po gatuan”.
Me dhimbje/ më lije/ e dije që po m’vret/ aman aman…
A u binde/ kjo pritje/ kurrfarë roli nuk lun/ se prap kthehesh te unë/ aman aman…“. Tingëllon më shumë si baladë, zhanri i preferuar i saj megjithatë presim ta dëgjojmë këngën e plotë kur të publikohet.

Pyetjes se cila nga këngët e saj është histori e vërtetë, Fifi i përgjigjet se “të gjitha këngët e saj janë histori të vërteta”.
Si këngët më të arrira veçon “Psikopatja ime” dhe bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel