Dramat për Kim Kardashian duket sikur nuk kanë fund. Vetëm disa ditë para se Kim të kërkonte divorcin, burri i saj Kanye West U përpoq të shiste bizhuteritë që ai vetë ia kishte dhuruar.

Reperi e dinte se martesa e tij kishte përfunduar dhe donte të fshinte të gjithë gjurmët që e lidhnin me të shkuarën.

“Në dy javët e fundit, Kanye po përpiqej të shiste bizhuteritë që kishte blerë për Kim nga të paktën dy argjendarëve të mëdhenj”, tha një burim për The Sun.

Pavarësisht se ato bizhuteri nuk u shitën, përsëri Kanye është i bindur se nuk dëshiron të kthehet pas në kohë. Ylli i Keeping `Up With The Kardashians` bëri kërkesë për divorc të premten e kaluar dhe pa humbur kohë ka nisur betejën ligjore për të fituar kujdestarinë e 4 fëmijëve.

Mesa duket historisë së dashurisë së Kim Kardashian dhe Kanye West i ka ardhur fundi pas 6 vitesh të martuar. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007.

I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme .

Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel