Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe.

Ajo ka rrëmbyer vëmendjen me një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke u hedhur në dëborë, ndërsa ishte e veshur me të brendshme.

Videoja mori vëmendjen e madhe nga ndjekësit dhe nuk u lanë pa u komentuar format e saj.

Bukuroshja e cila jeton në Stamboll të Turqisë  i ka bërë për vete fansat edhe me këtë ndryshim drastik të pamjes.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel