Në studion e Për’puthen nisi debati mes djemve dhe vajzave pasi këto të fundit kritikuan sjelljen e Andit me secilën prej tyre.

Më pas ndërhyri Mevlani, i cili u shpreh se femrat shqiptare pëlqejnë më shumë makinat X5 se sa sjelljen e djemve. Antonela nuk hezitoi ti përgjigjej duke i thënë se kushdo e pëlqen të mirën e të bukurën.

Mevlani: Femrat shqiptare janë materialiste, pëlqejnë X5 më shumë se sjelljen.

Antonela: Ke X5 ti Mevlan?

Mevlani: Jo.

Antonela: Qenke i virgjër.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel