Ditën e sotme emisioni PërPuthen pritet të ketë një puntatë speciale rreth zhvillimeve të fundit që kanë ndodhur me disa prej konkurrentëve që janë larguar nga programi.

Dy konkurrentët, Tea dhe Bearti kishin një lidhje të fshehtë mes tyre, ndërkohë që në rrjet janë publikuar foto dhe video teksa ata të dy shihen bashkë.

Ndërkohë për të diskutuar këto dhe shumë të tjera, ju ftojmë të ndiqni programin PërPuthen sonte në mbrëmje.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel