Stafi surprizon Luana Vjollcën! I bëjnë pyetjet pikante, vëmendjen e ‘rrëmbejnë’ emocionet e autores!

31/01/2021 20:38

Është mbyllur tashme sezoni i katërt i spektaklit të së shtunave “Shiko Kush LUAN” nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës.

Edhe ky sezon u mbyll plot sukses dhe për këtë gjë autorja e programit dëshiroi të falenderonte një nga një stafin e madh që punonte në prapaskenë. Teksa i priste në skenë, në “led wall” shfaqet gongu i famshëm i “Shiko Kush LUAN” ku shkruhej: “Luana ti duhet të shkosh tani tek dhoma “Vjollcë””

Ky moment ishte shumë i papritur për autoren pasi nuk mendonte se stafi do dilte para publikut në këtë mënyrë. Të gjithë e surprizuan nëpërmjet disa pyetjeve pikante që ia drejtuan secili, por Luana kishte edhe opsionin të zgjidhte “tortën” nëse nuk përgjigjej.
Luana refuzoi “tortën” dhe iu përgjigj një nga një pyetjeve. Në fund ajo mori edhe një çmim nga stafi i saj, ku në trofeun për të ishin gdhendur fjalët e stafit: “Best Boss Ever”.

Për të gjithë ju që e humbët këtë moment e shihni në videon më poshtë:

Top Channel