Vajzat “shpallin luftë”! Mevlani nuk përmbahet ndaj Melisës: Ik moooj, ti je fallco, po shif moj punët e tua… (FOTO)

25/01/2021 18:57

Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe Andi, sot nisi një java e re për “Për’Puthen”.

Antonela është një prej hyrjeve më të reja në këtë emision dashurie, e cila ka ndezur debate të pafundme, e madje është gati të “luftojë” me Melisën dhe Ledjanën për Mevlanin!

“Kam ardh t’ju rrëmbej djemtë se s’po dini si me i kap, Mevlani është tash 3 muaj këtu dhe s’po gjen nuse. Më erdhi në backstage edhe më tha mirë që erdhe”, mjaftoi kjo deklaratë e Antonelës për të nisur debatet e forta në studio.

Antonela: Mirë që ja nxora zërin kësaj (i drejtohet Ledjanës)

Ledjana: Dëgjohem edhe pa bërtitur, erdhe për djemtë apo për të më ngrënë zërin mua

Antonela: Kam ardhur për Mevlanin. Po pse je xheloze moj vajzë.

Ledjana: Nuk jam xheloze. Mevlani e ndërron mendjen shumë shpesh.

Antonela: Ai e bëri këngën dhe ti nuk e vlerësove, nëse bën album për mua do e vlerësoj shumë.

Për të mos mjaftuar debatet mes vajzave nis një tjetër debat akoma më i fortë me Melisës dhe Mevlanit.

Mevlani: Do me i dhon mend ti? Po shif moj punët e tua… Ty ça të duhet apo je mësuar me injoruar njerëzit.

Melisa: Jo ti më injoron, se ja nise me Sindin edhe pastaj vazhdove me mua. Dua të fol edhe s’të pyes fare ty.

Mevlani: Po ca je ti që i thua ashtu asaj për Mevlanin.

Melisa: Për pllakat që i ndërron ti je i pafytyrë.

Antonela: Nëse femrat janë të lëvizshme normal që mashkulli do ndërroj pllakat.

Melisa: Para se të vije ti jam vetëm te Ledjana dhe Melisa. Për çfarë shkoi te femra re? Vetëm sepse i mbeti një mundësi bosh.

Mevlani: Ti pëlqen njeri këtu brenda? Ca pëlqen ti këtu brenda? Ik moj fallco… Për çdo gjë je fallco.

Melisa: Ke marrë rrjedhën e Fatjonit, keni fjalë dhe jo argumenta.

Mevlani: Nuk më intereson me u marr me ty.

Melisa: Mbushe egon tënde Mevlan. Jeni mësuar që hidhni vetëm grepin.

Melisa: Ishte ai që tha në momentin që do vijnë prurje të reja unë prape jam vetëm për Melisën dhe Ledjanën.

Mevlani: A më ka ngel vetëm një zgjedhje? A ka mundësi se po flas me të, ti nuk bën më pjesë këtu. (I drejtohet Melisës)

FOTO GALERI
1/19

Top Channel