Jennifer Lopez ishte një ndër artistet pjesëmarrëse në inugurimin e presidentit të 46-ë SHBA-së Joe Biden ditën e djeshme.

JLo interpretoi “This Land Is Your Land” dhe “America the Beautiful” e veshur me një pallto të gjatë të bardhë, një këmishë elegante dhe pantallona të gjera.

Ajo e kombinoi veshjen me vathë dhe byzylyk me perla, flokët i kishte të lidhura bisht të lartë duke treguar edhe tiparet e saj latine. E gjithë veshja e saj e bardhë vezulluese mbante emrin e markës Chanel.

Në mes të performancës së saj ajo foli gjithashtu në Spanjisht ku tha: “Një komb nën Zotin, i pandarë, me liri dhe drejtësi për të gjithë!”

FOTO GALERI
1/14

Top Channel