Modelja shqiptare pothuajse çdoherë merr vëmendje me postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundmi ka publikuar imazhe joshëse e ku ka venë në fokus gjoksin!

Bëhet fjalë për bukuroshen Arbenita Ismajli, e cila në çdo fotografi që publikon arrin të marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Nga prapaskenat e fotosesioneve të ndryshme, modelja poston fotografi e cila shfaqet atraktive dhe komentohet vazhdimisht.

Në postimin e fundit që ka bërë e shohim në një ambient të mbyllur, me fustan ngjyrë të bardhë dhe flokët e kapura.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel