Pak ditë më parë ajo u “masakrua” nga fansat e saj dhe jo vetëm, pasi njoftoi se do të refuzonte që të bënte vaksinën anti-Covid. Madje Lauren Goodger shtoi se virusi ishte “thjesht si një e ftohur”.

Nga komentet e shumta që mori, ra në sy: “Nuk dëshiron që të marrë një vaksinë, por është e lumtur kur mbush fytyrën me botoks?”. 34-vjeçarja herë pas here akuzohet për ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë dhe në trup.

Por duket se një gjë e tillë nuk i intereson aspak yllit televiziv. Ajo vijon me postimet e saj provokuese dhe seksi në rrjetet sociale. Së fundmi Lauren ka ndarë me ndjekësit disa poza shumë “hot” ku shfaqet e veshur me një body të zi, i cili i tregon më shumë seç duhet dhe nuk i lë vend aspak imagjinatës.

Me një make-up të bukur dhe flokë të lëshuara, 34-vjeçarja dukej shumë joshëse dhe provokuese.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel