Dasma është një ndër momentet më të bukura të të gjithë jetës dhe veshja është ajo që të merr më shumë kohë.

Që nga fustani i bardhë, këpucët, bizhuteritë, model ii flokëve, make up-i, të gjitha janë shumë të rëndësishme dhe duan kohën e vet. Çdokush mund të jetë i njohur me historinë e famshme të Hirushes, e cila humb këpucën e saj prej qelqi në takimin me princin.

Këpuca kthehet në një objekt të çmuar emocionalisht për ta pasi ajo i bashkoi. Më poshtë keni disa prej modeleve më të bukura të këpucëve që mund t’i keni në gardërobën tuaj jo vetëm për ditën e dasmës por edhe për ditë të tjera.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel