Tayna ishte e ftuar sonte në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën në mbrëmjen e parë të vitit 2021.

Pas sfidave dhe pyetjeve të vështira, Tayna nuk mund të ikte nga skena e “Shiko Kush LUAN” pa rrëmbyer trofeun e emisionit.

Para se te largohej Tayna kishte dy fjalë për autoren e spektaklit:
“Më pëlqejnë shumë femrat si ti, që janë të pavarura, punëtore dhe ambicioze dhe je për t’u marrë shembull! Edhe si prezantuese je baba!!!”, – përfundoi reperja me fjalët për Luana Vjollcën.

Top Channel