Video/ Vlonjati sfidon temperaturat, plazh në dimër

30/12/2020 11:52

Të sfidosh temperaturat; kjo është historia e një qytetari vlonjat i cili është parë të zhytet në det.

Teksa temperaturat po shënojnë ulje ditë pas dite, ai ka lënë pas të ftohtin dhe është futur në ujë për disa çaste.

Krejtësisht i vetëm, qytetari shihet teksa noton përgjatë bregut të detit, një veprim që s’mund të mos rrëmbente vëmendje.

Ndiqni videon.

Top Channel