Modelja zgjodhi një fustan të kuq që shkëlqen nga stilistja shqiptare Lia Stublla.

Në ceremoninë e “Futbollistit të shekullit” ajo vezulloi me fustanin e gjatë me një të çarë në të djathtë plot shkëlqim. Në këtë ceremoni ishte përkrah bashkëshortit të saj, futbollistit Cristiano Ronaldo, triumfet e të cilit vetëm shtohen. Ronaldo u zgjodh futbollisti më i mirë i shekullit

Në fakt, nuk është hera e parë që modelja zgjedh stilisten shqiptare. Kujtojmë se imazhin e saj në Sanremo 2020, Georgina ia besoi Lia-s. Veshjet u pëlqyen shumë dhe stilistja u vlerësoi ndërkombëtarisht.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel