Ftesë në 5/ Megi Pojani flet për partnerin ideal dhe të brendshmet seksi që i dhuruan për Krishtlindje

30/12/2020 18:01

Moderatorja dhe vajza shumë e komentuar e rrjeteve sociale, Megi Pojani ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Pak orë para ndërrimit të viteve, Megi u shpreh e lumtur për suksesin e këtij viti dhe premtoi që shumë shpejt do dëgjojmë lajme të mira për një projekt të ri televiziv.

E pyetur nga Bieta për anën personale, 24 vjeçarja refuzoi të përgjigjej nëse është apo jo në një lidhje, por nuk e kurseu tiparin që e kërkon më patjetër te partneri i ardhshëm.

“Të jetë mirëkuptues”, kjo ishte përgjigjja e Megit ndërsa si dhuratën më kuptimplotë të këtij viti veçoi të brendshmet e kuqe që e motra ia kishte dhuruar për Krishtlindje.

Top Channel