Këngëtarja Elettra Lamborghini dhe bashkëshorti, Afrojack në spa së bashku, shijojnë një banjë relaksuese në Jacuzzi në natyrë, të zhytur në një peizazh të zbardhur.

Por përkëdhelja dhe relaksimi nuk janë të mjaftueshme për këngëtaren e cila gjithmonë kërkon adrenalinë.

Me kostum banje, ajo zhyten në dëborë, duke treguar edhe format bombastike trupore e duke i lënë ndjekësit pa fjalë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel