“Shiko Kush LUAN”/ Fjodora Fjora: Jo vetëm që më ka gjuajtur, Goran Bregović më tha të jetonim në Amerikë

27/12/2020 00:07

Fjodora Fjora ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Moderatorja Fjora zbuloi ekskluzivisht për “Shiko Kush LUAN” historinë që nuk e kishte treguar kurrë në media. Në sfidën “Ndaje ose pije” Fjodora u pyet nëse ndonjë nga meshkujt VIP që ka patur të ftuar në emision e ka ngacmuar gjatë emisionit.

Pa hezituar moderatorja u përgjigj kështu:
“Kam patur histori shumë të bukur. Goran Bregović, jo vetëm që më gjuajtur, por më tha të jetoja me të në Amerikë, por e refuzova.”

Top Channel