Wanda Nara vazhdon të shijojë Krishtlindjet e rrethuar nga të dashurit e saj në Argjentinë, ku po kalon disa ditë shkëputje përpara se të kthehet në Paris.

Gruaja e Mauro Icardi zakonisht ndan fotografi të panumërta me ndjekësit e saj, dhe këtë herë ajo e ka bërë këtë me “shpirtin e saj binjak”, i cili nuk është askush tjetër përveç motrës së saj.

Publikimi, ku të dy shfaqen me një veshje transparente por pa treguar më shumë se sa dëshirohet, nuk ka kaluar pa u vënë re nga adhuruesit e modeles argjentinase, të cilët së fundmi festuan 34 vjetorin e lindjes.

Në një foto në Insta gruaja e Mauro Icardi shkroi një ‘postim’ kuptimplotë për të prezantuar motrën e saj: “Ajo është motra ime, shoqja ime më e mirë, shoqja ime e shpirtit dhe pjesa më e mirë e imja ”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel