Pasi festa e Krishtlindjes u anulua, Kourtney Kardashian mblodhi vetëm familjen për të festuar (Fotot)

27/12/2020 13:01

Pasi bënë një udhëtim në liqenin Tahoe në fillim të këtij muaji dhe treguan të gjitha dekoratat e tyre për pushime, yjet e “Keeping Up with the Kardashians” festuan së bashku festat.

Megjithëse familjes së famshme iu desh të anulonin festën e tyre vjetore të pragut të Krishtlindjes këtë vit, ata u mblodhën së bashku në një organizim familjar në shtëpinë e shtëpinë e Kourtney Kardashian.

“Vetëm familja vjen sonte”, shkruajti zonja e shtëpisë me një postim të veçantë. “Duke ju uruar të gjithëve një prag të Krishtlindjeve të gëzuar dhe të sigurt …”

Kim Kardashian Ëest ndau disa foto nga festimet, ku ajo mori pjesë me vajzat North, 7 vjeçe, Chicago, 3 vjeçe, dhe djemtë Saint, 5 vjeç, dhe Psalm, 18 muajsh. Nëna e katër fëmijëve kishte veshur një fustan jeshil të përshtatur për Krishtlindje.

Edhe Kylie Jenner uroi ndjekësit e saj me një foto së bashku me vajzën e saj Stormi, të veshura me fustane të kuqe. “Gëzuar Krishtlindjen”, shkroi ajo.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel