Fotot familjare të personazheve të famshëm janë traditë tashmë dhe nuk munguan as këtë vit, pavarësisht se po përjetojmë “festa ndryshe”.

Duke filluar nga kartolinat zyrtare të familjeve amerikane deri te blogerët dhe influencuesit, ju tregojmë disa nga kartolinat më interesante të këtij fundviti.

FOTO GALERI
1/7
Princ Harry dhe Meghan Markle

Top Channel