Binjaket më identike në botë që ndajnë të njëjtin burrë: Duam të mbesin shtatzënë njëkohësisht

27/12/2020 12:28

‘Binjaket më identikë të botës’ që ndajnë të njëjtin burrë kanë habitur fansat pasi kanë ndarë një fotot të tyre duke pozuar me të njëjtat veshje në Ditën e Krishtlindjes.

Anna dhe Lucy Decinque, nga Australia, ndanë një seri fotosh gjatë periudhës festive, duke zgjedhur një fustan lulesh bardh e zi për ditën e madhe.

Motrat, 34, ndanë dy momente në internet duke treguar veshjen e tyre me mëngë të gjata.

Binjakët ngarkuan fotografitë e tyre në Instagram – në pozën e tyre nënshkruese ku të dy mbajnë kamerën – duke thënë: “Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve.

“Dashuri nga Binjakët. Dashuri dhe gëzim”, shkruajnë ato dhe lajmërojnë që duan të mbeten shtatzënë njëkohësisht.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel