“Shiko Kush LUAN”/ Getinjo zbulon nëse Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar!

26/12/2020 23:32

Një ndër të ftuarit e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur Getinjo.

Për herë të parë Getinjo u vendos përballë sfidës së “Paintball” vetëm. Pasi herën e kaluar ka qenë së bashku me vëllain e tij, Mozzik në këtë sfidë.

Pak muaj më parë Getinjo reagoi mbi një lajm ku përfshiheshin vëllai i tij dhe kunata e tij, Loredana; të cilit ishin kapur “mat” së bashku. Ai reagoi duke iu falenderuar portalit me ironi ku shkruante “Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Faleminderit shumë”

Lidhur me këtë citim, Getinjo u pyet në sfidën “Paintball” nëse lajmin e ribashkimit ua tregoi ai para njerëzve të shtëpisë apo ata e dinin para tij, por si ishte përgjigjia e reperit?

“Ata e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mundet të rrinë kurrë të ndarë përjetë pasi vajza i bashkon”, u shpreh Getinjo.

Top Channel