I lidhur me shoqen e Kim Kardashian? Futbollisti shqiptar tregon të vërtetën në “Shiko Kush LUAN”

26/12/2020 21:58

Liridon Krasniqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Së fundmi futbollisti shqiptar u përfol për një lidhje dashurie me Larsa Pippen shoqen e ngushtë të Kim Kardashian, por të vërtetën e zbuloi Liridoni për “Shiko Kush LUAN”.

Në sfidën e tij ai u vendos përballë pyetjes nëse është i vërtetë lajmi për këtë marrëdhënie mes tij dhe Larsa-n dhe nëse nuk është i vërtetë duhet të tregonte bisedën me të.

Krasniqi tregoi se nuk është në një lidhje me Pippen, por bisedën nuk e tregoi pasi tha se i ka fshirë mesazhet me të.

Top Channel