Lajmi i fundit
“Mos më ndërprit”, Ndreca përplaset me Zhejin në "Top Story": Rama se kontrollon drejtësinë, do të funksionojë

Plot surpriza dhe të papritura edhe në këtë episod të Aventurierëve.

Pas një jave i shtrirë në shtrat dhe me këmbën e izoluar në allçi, Gëzimi shkoi për të bërë vizitën e radhës por që nuk mori lajmin që priste.

Pas grafisë së bërë Gëzimi duhet të operojë këmbën. “Më tha që mund ta lë edhe kështu por që do më krijojë problem pas 10-15 vitesh. Nuk prisja që e gjitha kjo të përfundonte kështu”- tha Gëzimi.

Momenti kur Gëzimi merr vesh lajmin e keq:

Episodi i plotë:

Top Channel