Pas transmetimit të takimit të Melisës me Panajotin, Fatjoni tensionohet në studio dhe ngre akuza të forta.

Sipas Fatjonit, Melisa, Andi dhe Mevlani kanë krijuar një aleancë me njëri-tjetrin dhe prandaj i kundërvihen gjithmonë.

Melisa, nga ana tjetër akuzon Fatjonin ka skenarë dhe takimet e tij i bën me planifikim.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel