Djemtë dhe vajzat  e “Përputhen” sot janë paraqitur ndryshe, duke i përshtatur festës së Krishtlindjes

Me kapuça të kuq për djemtë dhe rrathë me drerë për vajzat e emisionit, “Për’Puthen” uron ndjekësit “Gëzuar Krishtlindjen!”

Një atmosferë ndryshe këtë mbrëmje Krishtlindjeje.

 

FOTO GALERI
1/15

Top Channel