Meghan Markle dhe Princ Harry po festojnë Krishtlindjet e tyre të para në Amerikë.

Ata po krijojnë traditat e tyre në shtëpinë e re,” i thotë një person i brendshëm revistës “People”.

Ky është viti i parë që familja e Susex-it prej tre anëtarësh e pret vitin e ri në Kaliforni, në shtëpinë që kanë blerë në Monecito, rreth 100 milje ne veri të Los Angelos.

Krishtlindjen e dytë të Harry-t larg Anglisë, bashkëshortja e tij, Meghan Markle dëshiron ta festojë në mënyrën më të veçantë“, thotë një person i brendshëm për revistën “People”: “Ata po krijojnë traditat e tyre në shtëpinë e tyre të re.”

Më herët, Markle ka zbukuruar shtëpinë dhe po shijojnë atmosferën bashkë me djalin e tyre Archie, thotë burimi.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel