Javën e ardhshme, secila nga vajzat do të zhvillojë një takim 4 minutash në studion e Për’Puthen.

Melisa kërkon të realizojë dy takime dhe të zgjedhë dy djem të cilët, sipas saj nuk i ndan dot. Ajo zgjedh Fatjonin, por ai nuk pranon.

Fajtoni: Nëse do të duhet të zgjedhësh, duhet vetëm mua, jo dikë tjetër.

Melisa: Nëse thua kështu atëherë s’do të ketë më asnjë takim.

Pas kësaj përgjigje nga Melisa, Fatjoni largohet i revoltuar nga studio dhe Melisa, në kundërshtim me atë që tha i shkon pas në prapaskenë.

Çfarë do të ndodhë mes tyre?

FOTO GALERI
1/12

Top Channel