Gjyste dhe Rosana Vulaj

Rosana Vulaj është vajza e këngëtares së njohur Gjyste Vulajt, e cila po i lë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit.

Ajo ka zgjedhur që të provokojë me fotot duke dalë gjysmë e zhveshur. Rosana ka zgjedhur të mbulojë pjesën e gjoksit duke veshur një fund ngjyrë vishnje.

Kujtojmë se Gkyste Vulaj është një ndër këngëtaret shqiptare që ka goditur me veshjet e saj provokuese.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel