Ditën e sotme fillon sezoni i dytë i telenovelës “Parajsa e zonjave” në orën 16:00

Bazuar te libri “Ora e lumtur e zonjave”, kjo telenovelë italiane na çon në Milanon e viteve ’50.
Është një periudhë zhvillimi social dhe ekonomik në Itali. Dashamirëset e serialit shprehen se i tërheq “Parajsa e zonjave” për shkak të vendit ku zhvillohen ngjarjet dhe elegancës së protagonistëve.
Që sot, mund ta ndiqni serialin në orën 16:00, nga e hëna në të premte.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel