Plas debati në “Për’Puthen”/ Melisa-Anës: Unë jam pjeshkë, ti je si pjeshkë e stazhionuar…

24/12/2020 18:49

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u transmetua një takim tepër romantik midis Anës dhe Fatjonit. Një kuti me çokollata dhe trëndafila që simbolizojnë dashurinë dhe mirësinë, ishte kjo dhurata e Fatjonit për Anën, në takimin e sotëm.

Menjëherë kanë nisur debatet mes Melisës dhe Anës në studio, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Melisa: Ai flet ca fjalë, një trëndafil që përfaqëson dashurinë dhe mirësinë. Po dashurohesh ti?

Fatjoni: Atë që kam qef do ja jap të gjithëve. Trëndafili atë simbolizon.

Ana: Pjeshkë jam unë dhe e solli në ngjyrë pjeshke!

Melisa: Më dukesh si pjeshkë e stazhionuar.

Ana: Do e shohim se kush është!

FOTO GALERI
1/6

Top Channel