“Nga zona intime tek veshja e….”/ Dy këngëtarët që lanë në hije fituesin e Festivalit të Këngës (FOTOT)

24/12/2020 20:12

Edhe pse Anxhela Peristeri ishte këngëtarja fituese e Festivalit të 59 të këngës, duket se vëmendjen më të madhe e morën Xhesika Polo dhe Durim Morina, për shkak të veshjeve të tyre.

Këngëtari Durim Morina i njohur ndryshe si ‘Mirudi’ . i cili ka marrë këtë vit në “Festivalin e Këngës” me këngën “Nëse vdes” ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe komentete e fansave të tij për veshjen me të cilën u prezantuar. Në natën e parë të festivalit ai u shfaq me një kostum të veçantë

Por ajo që nuk i shpëtoi publikut ishte edhe veshja pikante e Xhesika Polos natën e dytë. Këngëtarja mbante veshur një palë kombinoshe ngjyrë mishi të cilave u kishte hedhur përsipër një tyl dhe dukeshin mjaft bukur, derisa detaji “shokues” vihet re.

Pjesa intime e Xhesikës theksohet mjaftueshëm nga pantallonat në ngjyrën e trupit, sa të lënë të kuptosh sikur nuk mban veshur gjë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel