Larry, macja e kryeministrisë britanike sulmon pëllumbin në transmetim direkt (video)

24/12/2020 19:22

Gazetarët prisnin sot para kryeministrisë britanike në Londër për njoftimin mbi krizën e Brexit dhe kamionët e bllokuar në kufi.

Por zhvillimi më spektakolar duket se ka qenë maçoku i kryeministrisë, i njohur si Larry, i cili u filmua duke sulmuar në stil predator një pëllumb që u ul në asfaltin para hyrjes.

Megjithë vërshimin në dukje të pamëshirshëm ndaj zogut, Larry nuk dukej se kishte shumë sukses pasi pas disa përjekjeve pëllumbi shpëtoi dhe u ngrit përsëri në fluturim.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel