Ftesë në 5/ Nard Ndoka shkruan kartolinë live dhe gjejeni kujt ia dërgoi

24/12/2020 18:25

Nard Ndoka ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u fol për kartolinat, si një traditë e humbur gjatë festave të fundvititit.

Çuditërisht, mall për kartolinat kishte edhe politikani Nard Ndoka, i cili pohoi se gjatë rinisë dërgonte kartolina për miqtë dhe të afërmit.

Megjithatë supriza ndodhi live, kur Ndoka shkroi një kartolinë për mikun e tij.

“Gjon, Gëzuar Krishtlindjen! Më mirë 2021 për ty e familjen! Nardi”, shkruhej brenda në kartolinë.

Top Channel