Bebe Rexha

Këngëtarja me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka rrëfyer detaje nga fëmijëria me anë të një postimi duke frymëzuar shumë artistë të rinj.

Tashmë ajo është një nga figurat më të dashura dhe të njohura në të gjithë botën, por për të ka qenë edhe aq e lehtë që të jetë aty ku është sot.

Ajo tha se dikur atë nuk e pranonin të studionte në kolegjet më të mira të Amerikës.

“Nëse po aplikoni për kolegj dhe nuk pranoheni, thjesht doja t’ju bëja të ditur. Unë vdisja që të futesha në shkollën e muzikës në Manhattan dhe Julliard. Nuk u pranova në asnjërën prej tyre dhe bëra muzikë sipas mënyrës sime. Nuk keni nevojë për një kolegj fantastik që të jeni të suksesshëm”, ka shkruar Bebe.

FOTO GALERI
1/11
Bebe Rexha

Top Channel