Pas pezullimit nga emisioni “Për’puthen”, Ana Lleshi ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje në hundë.

Ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram. Ajo shpesh është kritikuar nga fansat dhe ndjekësit e saj për hundën dhe vazhdimisht pyetej se kur do bënte ndonjë ndërhyrje.

Rikujtojmë se pas skandalit me Arjonin, ku ky i fundit postoi një fotografi bashkë me të nga shtrati, u përjashtuan nga programi.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel