Lajmi i fundit
Ambasada Amerikane: Shtetet e Bashkuara janë thellësisht të shqetësuara për kërcënimet për dhunë ndaj zyrtarëve të zbatimit të ligjit
Shtetet e Bashkuara shprehin mbështetje maksimale për zyrtarët e zbatimit të ligjit në luftën e tyre ndaj korrupsionit dhe krimit

Disa ditë më parë Ledri Vula bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë. Më pas, reperi i njohur ndau disa sekuenca nga kënga e re, të cilën do ta nxjerrë së shpejti në platformat dixhitale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Ledri ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me një modele.

Që të dy pozonin nga një shtrat, kurse ajo çka tërhoqi vëmendje ishte se bukuroshja bionde ishte vetëm në të brendshme.

“Sot Sot Sot” titullohet prodhimtaria muzikore, që sipas tij do të publikohet të premten në ora 20:00.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel