Delarata e parë e këtij lloji në Për’puthen/ Andi e ndan mendjen

23/12/2020 19:07

Pas transmetimit të takimit të Teas me Elvisin, Andi deklaron se që sot është në emision vetëm për Tean.

Jam këtu për ty, më thuaj nëse nuk je për mua, unë iki që tani nga studio”.

Andi thotë se i ka ardhur në majë të hundës nga komentet për të dhe tani është i vendosur. “Kam shumë ditë që e mendoj këtë deklaratë. S’më intereson asgjë tjetër këtu  brenda”- i drejtohet ai Teas.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel