“Zgjedhje perverse”/ A doli Sindi kundër Anës se donte Atdheun?

22/12/2020 18:57

Javën e kaluar opinionisti Arjan Konomi e cilësoi si një zgjedhje perverse atë të Sindit për Atdheun.

Ndërkohë që sot u transmetua takimi mes tyre, Arjan Konomi e pyeti sërish për këtë, pas situatës së Anës dhe Arjonit.

Ndërkohë Sindi e shpjegoi kështu zgjedhjen e Atdheut në takim: Anën unë e mbështes dhe më vjen keq që është në atë lloj situate por nuk e konsideruar Anën në takimin me Atdheun.

E zgjodha sepse s’kam njohur ndonjë djalë nga Kosova se kam dëgjuar për burrërinë e tyre, se sa mirë i mbajnë femrat.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel