Pozat mahnitëse në rrjetet sociale/ Pas çdo foto perfekte fshihet… (FOTO)

22/12/2020 12:47

Që kur u zbuluan filtrat e rrjeteve sociale, shumica e përdoruesve të “Instagram”, “Facebook”, “Snapchat”, i përdorin ata në fotografitë që realizojnë për t’i ndarë më pas me ndjekësit e tyre.

Gjithashtu mundohen që të realizojnë atë fotografinë perfekte, e cila do të pëlqehet menjëherë nga fansat dhe do të marrë komentet më të bukura.

Por janë të paktë ata që tregojnë prapaskenat që fshihen pas çdo foto perfekte. Thuhet se ka shumë mundim dhe durim.

Fotografja britanike, Kim Britt, ka vendosur që me fansat e saj të tregojë se çfarë ndodh me të vërtetë gjatë kohës kur realizohen pozat mahnitëse për në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel