Ndërsa bënte pazar/ Namik Dokle ndan situatën e pazakontë me gruan që priste rezultatin e testit: Çfarë t’u thuash njerëzve të tillë

22/12/2020 17:58

Ish deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle në Facebook, ka treguar një rast që i ka ndodhur personalisht gjatë kohës që po bënte pazar.

Dokle tregon se ndërkohë që ishte duke bërë pazar në një dyqan, një zonje i dha telefonin ti lexonte një mesazh pasi kishte probleme me shikimin.

Mesazhi ishte konfirmimi pozitiv i testit të COVID-19, që i përkiste zonjës në fjalë.

Postimi

CFARE T’U THUASH NJREZVE TE TILLE?!!

Shkon tjetri te bleje ca fruta dhe perime. Gjen aty edhe bleres te tjere.
Njeres prej tyre i tringellin celulari. Ajo ia jep bleresit qe ka me afer dhe
i thote: Me erdhi nje mesazh, ma lexo se nuk e shoh mire, – dhe ia leshon
celularin ne dore. Dhe ai lexon: Ne baze te analizes qe keni bere , rezultoni
pozitiv me covid-19!
Cfare t’u thuash njerezve te tille?!

Top Channel