Kënga “Who am I” e Argjentina Ramosaj përzgjidhet si kolonë zanore e një filmi të huaj

22/12/2020 10:03
Argjentina Ramosaj

Argjentina Ramosaj është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të preferuara në të gjithë Shqipërinë dhe jashtë saj. Kënga e fundit e Argjentina Ramosaj është zgjedhur si kolonë zanore e filmit “River”.

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka publikuar para 3 javësh këngën e saj më të re me titull, “Who Am I”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj)

Së fundmi, përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ka surprizuar të gjithë fansat e saj duke dhënë lajmin se kënga e saj do të jetë kolonë zanore e filmit “River”, që pritet të publikohet së shpejti.

Postimi i Argjentina Ramosaj

FOTO GALERI
1/6
Argjentina Ramosaj

Top Channel