Kejvina Kthella, ish-velina bukuroshe është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Në videon e mëposhtme, Kejvina shihet e dehur dhe totalisht e pavetëdijshme në veprimet që po bën.

Pamjet janë publikuar në faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe siç duket ish-velina e ka tepruar me alkoolin.

Kejvina është ndër femrat më të bukura shqiptare dhe çdo postim që publikon në rrjetet sociale merr vëmendjen e mediave.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel